3 dôvody, prečo sa oplatí televízia v mobile

Zdá sa vám TV v mobile ako na prvý pohľad zbytočná vychytávka? Tak v tom prípade ste na veľkom omyle! Dá sa povedať, že televízia v mobile patrí k tým najmodernejším trendom, ktoré momentálne „letia“ vo svete televízneho vysielania. Na vrchole už dávno nie je terestriálne či káblové  vysielanie, naopak, do popredia sa dostávajú iné spôsoby príjmu televízneho signálu. Jedným z nich je práve aj vysielanie prostredníctvom smartfónov. My si predstavíme dôvody, prečo sa práve TV v mobile v súčasnosti veľmi oplatí.

1. Nemusíte platiť za televízor ani klasickú anténu

Vysielanie televízie v mobile sa dá pripojiť až na tri zariadenia vo vašej domácnosti. Čiže napríklad na tablet, notebook, alebo televízor. Dnes je však trendom, že najmä mladí ľudia si do svojej domácnosti nekupujú televízor. Jednak aby ušetrili na poplatok za samotnú kúpu prístroja, a taktiež preto, že majú iné záľuby než sledovanie televízie. Televíziou v mobile môžete nájsť zlatú strednú cestu – nemusíte mať doma televízor, ale môžete sledovať vybrané televízne programy v iných zariadeniach.

2. Neustále pri zdroji informácií

Niekedy prídu situácie, kedy je fajn mať podrobné informácie o aktuálnom dianí. Napríklad manažéri ocenia čerstvé informácie o finančných trhoch, ďalší zase podrobnosti o nejakej prírodnej katastrofe či aktuálne predpovede počasia. S televíziou v mobile nemusíte preklikávať webové stránky. Máte k dispozícii spravodajské kanály, kde sú neustále vysielané čerstvé informácie o dianí doma i vo svete.

3. Trávenie času na cestách

Ak veľa cestujete, tak zrejme poznáte ten problém, že vo vlaku či autobuse neviete čo s časom. Vďaka televízii v mobile si môžete takto príjemne vyplniť voľné chvíle a tráviť čas na cestách pri sledovaní vybraných televíznych programov. Športový fanúšik tak napríklad nepríde o očakávaný zápas, ale pozrie si ho vo vlaku.